.
Opublikowano: 2023-09-13

Brakuje motywacji, pasji? Tu rozbudzisz ją Ty i Twoje dziecko – polecamy tydzień otwarty w najlepszym klubie sportowym w okolicy – Lady Fitness zaczyna nabory!Początkiem września ruszają zapisy dla dzieci, młodzieży i dorosłych na zajęcia od amatora do zaawansowanego już od 3 roku życia. Co warto podkreślić, placówka nie jest szkołą tańca, ale profesjonalnym klubem sportowym, w którym pod okiem ekspertów w swoich dziedzinach można spróbować sił w różnych stylach tańca, gimnastyki, akrobatyki, akrobatyki powietrznej (aerial silk i aerial hoop czyli wiszące szarfy, koła cyrkowe, trapez), fitnessu sportowego czy nawet kulturystyki, oraz cheerleadingu - oferta jest zależna od filii klubu, a mieszczą się one w Krakowie, Myślenicach, Suchej Beskidzkiej, Wieliczce, Gdowie.


Zobaczcie co jeszcze nowego i nowatorskiego będzie się działo we wrześniu! Do tej pory Akademia Lady Fitness, nie tylko okrzyknięta była jako gość programu Dzień Dobry TVN "Kuźnią Talentów" zważając na niesamowite osiągnięcia podopiecznych (co roku zdobywają tytuły Mistrzów Polski, a nawet na swoim koncie posiadają podopiecznych w kadrze kraju i Mistrzów Świata!) , ale występowali w wywiadach radiowych, znaleźli się w popularnych artykułach portali internetowych, nagradzani byli wyróżnieniami przez lokalne władze czy w plebiscycie sportowym tytułem "Drużyną Dekady" i "Trenerem Dekady".

Lady Fitness nie jest jednak przeznaczony tylko dla płci pięknej, bo są tam także zajęcia dla chłopców. Klub organizuje i wspiera różnego rodzaju eventy, akcje charytatywne i lokalne atrakcje. Kadrę trenerską stanowią najlepsi z najlepszych, czyli sędziowie, absolwenci akademii sportowych w kraju i za granicą z wykształceniem pedagogicznym, zawodnicy posiadający tytuły Mistrzów kraju i świata. Ale to nie wszystko - w tym sezonie dochodzą dodatkowi ambitni instruktorzy i szkoleniowcy wspomagający m.in. specjaliści od akrobatyki scenicznej, trenerzy osobiści będący zawodnikami sportów sylwetkowych do zajęć dla rodziców i/lub rodziców i dzieci.

Na warsztaty, półkolonie czy obozy sportowe zapraszani są i planowani także goście Mam Talent, absolwenci i stypendyści szkół tańca, reprezentanci kraju Związków Sportowych. W stałym rozkładzie klubu znaleźć można było do tej pory: zajęcia taneczne, gimnastyczne dla dzieci od 3 roku życia aż po młodzież, zajęcia dla chłopców z akrobatyki i kalisteniki, zajęcia z różnych form łączących nowoczesne formy gimnastyki z tańcem sportowym, cheerleading sportowy, fitness gimnastyczny, akrobatykę od 6 roku życia, aerial hoop i aerial silk (akrobatyka powietrzna), cheerleading sportowy, oraz zajęcia w małych grupach i indywidualne dla kobiet.

Wystartował tydzień otwarty! Na stronie internetowej www.ladyacademy.szkola.pro oraz facebooku i inastagramie (a teraz także tik-toku) znajdziecie więcej szczegółów i formularze zgłoszeniowe na pierwszy tydzień otwarty - zapisy są obowiązkowe. Po pierwszym tygodniu próbnym nowym klubowiczom trenerzy pomogą w odpowiednim doborze do grupy. Klub wyróżnia autorskie i nowatorskie podejście na kształtowanie zdolności motorycznych u tancerzy, gimnastyczek i akrobatek, jednocześnie treningi są bardzo atrakcyjne dla uczestników.

*dla stałych klubowiczów czekać będą rabaty i w zależności od grupy karty lojalnościowe, które dają możliwość dodatkowych treningów ze zniżkami lub dla zaawansowanych bardzo korzystnych możliwości udziału w wyjazdach, szkoleniach i warsztatach.

Dobrym przykładem wakacyjnych zajęć były warsztaty i obozy z finalistami Mam Talent i medalistami kadry Polski, a także ciekawe półkolonie sportowe ze wsparciem programowym Ministerstwa Sportu, wraz z wycieczkami.

Klub organizuje także ciekawe wydarzenia, turnieje ogólnopolskie i międzynarodowe dla swoich podopiecznych. Grupy turniejowe mają możliwość wyjazdów na zawody i przeżywania wspólnie niezapomnianych emocji. Nie ma tu miejsca na nudę! Przy wielkiej pasji i zaangażowaniu prowadzących, klubowicze osiągają niesamowite wyniki i zarażają się pozytywnymi postawami i sportowym duchem. Przy tym warunki są zaskakująco atrakcyjne. Klubowicze udzielali się także, na niedawnych wydarzeniach tj. Smyk-fest , czy wsparcie wolontariackie Igrzysk Europejskich. *Ilość osób na treningi próbne i tydzień otwarty jest ograniczona*

W razie pytań odsyłamy na www.ladyacademy.szkola.pro

artykuł sponsorowany

 
Brakuje motywacji, pasji? Tu rozbudzisz ją Ty i Twoje dziecko – polecamy tydzień otwarty w najlepszym klubie sportowym w okolicy – Lady Fitness zaczyna nabory! - zobacz zdjęcia35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022