carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2015-12-28

Brzezie: Potrącił pieszą, gdy zobaczył, że nie daje oznak życia – odjechał. Szukamy świadków potrącenia.


Szukamy informacji na temat kierowcy lub właściciela pojazdu koloru czarnego, który w dniu 19 grudnia 2015 roku około godz. 20.30 w miejscowości Brzezie potrącił pieszego.

fot. archiwum WieliczkaCity.pl

Kierowca zjechał na lewą stronę jezdni i uderzył w pieszą przednią częścią pojazdu. Piesza w wyniku wypadku doznała poważnych obrażeń ciała. Kierowca zatrzymał się lecz gdy zobaczył, że ofiara wypadku nie daje oznak życia uciekł z miejsca wypadku w kierunku drogi 94. Samochód po potrąceniu może posiadać rozbite lusterko, wgniecenie części karoserii oraz rozbitą lewą przednią lampę. Policja prosi osoby, które mogły w tym czasie przejeżdżać w pobliżu lub posiadają informacje dotyczące zdarzenia lub pojazdu sprawcy o kontakt pod nr tel. 12 289-12-11 lub 997

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021