hyundai


.mazda

Opublikowano: 2022-01-15

Budowa mostu dla LPR w Kokotowie zakończonaZakończyła się inwestycja prowadzona przez gminę Wieliczka związana z budową mostu na rzece Serafa w Kokotowie. Most ten powstał na potrzeby funkcjonowania powstającej tuż obok bazy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, która wkrótce rozpocznie pracę w Wielickiej Strefie Aktywności Gospodarczej.


Gmina Wieliczka przekazała również działkę pod budowę bazy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Inwestycja ta została w 80% sfinansowana ze Skarbu Państwa. Inwestycja była prowadzona przez Gminny Zarząd Dróg w Wieliczce.

Budowa mostu dla LPR w Kokotowie zakończona - zobacz zdjęcia


   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021