hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-03-11

Burmistrz Artur Kozioł podziękował wielickim policjantom za uratowanie ludzi z płonącego domu9 marca br., w budynku Urzędu Miasta i Gminy Wieliczka, burmistrz Artur Kozioł w obecności Komendanta Powiatowego Policji podinsp. Mirosława Stracha oraz Naczelnika Wydziału Prewencji asp. sztab. Piotra Motyki, osobiście podziękował policjantom wielickiej komendy st. sierż. Adamowi Wronie i st. post Bartoszowi Kozłowskiemu za uratowanie z płonącego budynku mieszkańców Kokotowa.


Przypomnijmy, do pożaru domu w Kokotowie doszło (30.01.br.) po godz: 20. Oficer dyżurny wielickiej komendy niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia o palącym się domu skierował policjantów ogniwa patrolowo interwencyjnego, którzy na miejscu pojawili się jako pierwsi. W środku palił się drewniany strop budynku. Starszy posterunkowy Bartosz Kozłowski pomógł w ewakuacji osób znajdujących się wewnątrz budynku, natomiast starszy sierżant Adam Wrona podjął próbę ugaszenia zarzewia ognia. W wyniku czynności podjętych przez policjantów wszystkie osoby zostały bezpiecznie ewakuowane z wnętrza budynku, nie odniosły też obrażeń.

Burmistrz miasta i gminy Wieliczka Artur Kozioł, podziękował policjantom za bohaterską postawę, pogratulował doskonałego wyszkolenia oraz zachowania zimnej krwi w jakże trudnej i niebezpiecznej sytuacji. Zwrócił uwagę, że bohaterska postawa wielickich policjantów oraz sumienne wykonywanie przez nich obowiązków daje gwarancję bezpieczeństwa mieszkańcom całego powiatu.
KPP Wieliczka   
likwidacja szkod komunikacyjnychRenata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka