carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2015-01-12

BY ZDROWYM BYĆ: Cukrzyca - relacja


Cukrzyca, obok zaburzeń sercowo-naczyniowych oraz nowotworów, uważana jest za jedną z najczęstszych chorób zagrażających naszemu zdrowiu i życiu, dlatego też coraz częściej mówi się o epidemii cukrzycowej w naszym społeczeństwie.

fot. CKiT/Agnieszka Rogalska

Podczas pierwszego w tym roku spotkania z cyklu BY ZDROWYM BYĆ rozmawialiśmy z prowadzącym Zdzisławem Kaperą o tym, jakimi zasadami kierować się, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia cukrzycy, a także co robić, by utrzymać tę chorobę pod kontrolą.

CKiT

BY ZDROWYM BYĆ: Cukrzyca - relacja - zobacz zdjęcia

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021