.


leroy merlin


Opublikowano: 2020-11-17

Ciężarówka przejechała kobiecie po nodze. Lądował śmigłowiec LPR.Dziś, tj. 17 listopada około godziny 15:00 w miejscowości Niegowić (gmina Gdów) doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu ciężarowego oraz pieszej.


Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kobieta wychodząc ze swojej posesji najprawdopodobniej straciła równowagę i upadła w taki sposób, że noga znajdowała się na jezdni którą jechał samochód ciężarowy. Ciężarówka przejechała kobiecie po nodze. Ze względu na poważny stan poszkodowanej, na miejsce został wezwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował kobietę do szpitala. Zanim poszkodowana została przekazana załodze LPR, pomocy udzielali jej strażacy. Na miejscu pracowały jednostki OSP Pierzchów oraz JRG Wieliczka.   

Noc Bibliotek 2020  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na Noc Bibliotek 2020. Tegoroczna, VI już edycja Nocy Bibliotek, odbędzie się pod hasłem „Klimat na czytanie”.
Noc Bibliotek 2020
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Już 9 października (piątek) o godzinie 19:00 zapraszamy serdecznie do sali kinowej Wielickiej Mediateki na spotkanie autorskie z niezależnymi reporterami Mają i Szymonem pt.: „Nasza droga do klimatu”.
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek