hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2020-11-17

Ciężarówka przejechała kobiecie po nodze. Lądował śmigłowiec LPR.Dziś, tj. 17 listopada około godziny 15:00 w miejscowości Niegowić (gmina Gdów) doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu ciężarowego oraz pieszej.


Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kobieta wychodząc ze swojej posesji najprawdopodobniej straciła równowagę i upadła w taki sposób, że noga znajdowała się na jezdni którą jechał samochód ciężarowy. Ciężarówka przejechała kobiecie po nodze. Ze względu na poważny stan poszkodowanej, na miejsce został wezwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował kobietę do szpitala. Zanim poszkodowana została przekazana załodze LPR, pomocy udzielali jej strażacy. Na miejscu pracowały jednostki OSP Pierzchów oraz JRG Wieliczka.   

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka