carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-02-15

Czarnochowice: Bus wjechał do rowu


Wczoraj, tj. 14 lutego około godziny 18:00 w miejscowości Czarnochowice bus przewożący pasażerów wjechał do przydrożnego rowu.

fot. Archiwum WieliczkaCity.pl

Kierowca busa około 60 lat najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą. Do nieprzytomnego kierowcy zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Na miejscu zespół specjalistyczny zastał mężczyznę, u którego stwierdzono zatrzymanie krążenia.


.......  Podjęte czynności reanimacyjne - wspólnie z policjantami - zaowocowały przywróceniem krążenia i oddechu. Pacjenta przewieziono do szpitala św. Rafała w Krakowie. Nikomu z pasażerów busa nic się nie stało.  

Potrącenie w Kokotowie - mężczyzna w szpitalu

 

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021