carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-02-15

Czarnochowice: Bus wjechał do rowu


Wczoraj, tj. 14 lutego około godziny 18:00 w miejscowości Czarnochowice bus przewożący pasażerów wjechał do przydrożnego rowu.

fot. Archiwum WieliczkaCity.pl

Kierowca busa około 60 lat najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą. Do nieprzytomnego kierowcy zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Na miejscu zespół specjalistyczny zastał mężczyznę, u którego stwierdzono zatrzymanie krążenia.


.......  Podjęte czynności reanimacyjne - wspólnie z policjantami - zaowocowały przywróceniem krążenia i oddechu. Pacjenta przewieziono do szpitala św. Rafała w Krakowie. Nikomu z pasażerów busa nic się nie stało.  

Potrącenie w Kokotowie - mężczyzna w szpitalu

 

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka