hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-10-08

Czołowe zderzenie w Sułkowie. Dwie osoby zabrane do szpitala.Dziś rano, około godziny 6:30 w miejscowości Sułków doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych.


Czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe marki BMW oraz Toyota. Jak wynika z ustaleń policji, 46-letnia kierująca pojazdem Toyota jadąc od DK 94 w kierunku drogi wojewódzkiej 964 na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas i zderzyła się czołowo z samochodem marki BMW. W wyniku zderzenia od pojazdu BMW odpadło koło na które najechał kierujący Citroenem. Obie osoby kierujące pojazdami zostały zabrane przez Zespół Ratownictwa Medycznego do krakowskich szpitali. Okoliczności wypadku ustala wielicka policja.
Czołowe zderzenie w Sułkowie. Dwie osoby zabrane do szpitala. - zobacz zdjęcia   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021