hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-01-10

Czołowe zderzenie w TrąbkachW sobotę 9 stycznia około godziny 12:20 w miejscowości Trąbki doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.


Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na drodze wojewódzkiej nr 966 w Trąbkach. Jak wynika z ustaleń policji, kierujący samochodem jadącym od Wieliczki w kierunku Gdowa na jednym ze skrzyżowań nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi nadjeżdżającemu z naprzeciwka. Doszło do zderzenia czołowego. Na miejsce zdarzenia oprócz pogotowia i policji zadysponowane zostały jednostki JRG Wieliczka oraz OSP Trąbki. Strażacy przybyli na miejsce udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej, a następnie przekazali ją ZRM, który przetransportował poszkodowaną osobę na badania do szpitala. Droga wojewódzka była nieprzejezdna przez 40 min.   

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka