carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2015-11-18

Czy 200 złotych wystarczy na Święta?


Boże Narodzenie to magiczny czas który powinien być wolny od wszelkich trosk i zmartwień. Każdemu z nas należny się chwila wytchnienia i odpoczynku w rodzinnej atmosferze.

 
Jednak zanim usiądziemy do wigilijnego stołu, rozpakujemy prezenty i zaczniemy śpiewać kolędy czeka nas szaleństwo przedświątecznych przygotowań. Niektórzy to lubią inni nie. Ale na pewno nikt nie przepada za rachunkami związanymi z organizacją świąt. A z roku na rok są ona coraz większe. Nowa choinka, bombki, światełka, produkty żywnościowe no i oczywiście PREZENTY! Skąd na to wziąć? Ile wydać tak by święta były udane ale żeby po ich zakończeniu nie mieć poczucia że się przesadziło? Czy na przykład za 200 złotych można zorganizować święta dla przeciętnej polskiej rodziny? Chyba nawet najbardziej zaradnej pani domu było by trudno zmieścić się w takiej kwocie... Pewnie za 200 złotych świąt nie da się zorganizować ale jest szansa by zdobyć bony zakupowe Sodexo o takiej właśnie wartości i sprawić by najbliższe Boże Narodzenie było nie tylko udane i radosne ale tez trochę tańsze! jak to zrobić? Tego dowiedzą się Państwo od pracowników SKOK Jaworzno! Wystarczy się z nami skontaktować klikając w ten LINK lub przyjść do nas osobiście: SKOK Jaworzno, Wieliczka, Słowackiego 10, od poniedziałku do piątku od 9 do 17. Nie tylko Mikołaj daje prezenty ;)


artykuł sponsorowanyRenata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka