.


Opublikowano: 2014-08-07

Czytaliśmy z Wami na trawie a teraz zapraszamy na spacer!


Już 9 sierpnia (sobota) 2014 o godzinie 09:00 pierwsze wspólne aktywne chodzenie z kijami w ramach społecznej inicjatywy przyjaciół i naszej biblioteki pt.:„CHODŹMY RAZEM”.


Wszystkich, którzy lubią aktywnie chodzić, podziwiać piękno przyrody, poznawać okolicę zapraszamy na ok. godzinny spacer po okolicach Wieliczki. Spotykamy się o godz. 09:00, 9 sierpnia 2014 roku pod biblioteką w Raciborsku (budynek OSP) naprzeciwko szkoły podstawowej. Zabierzcie z sobą dobry humor i przyjaciół! Zapraszamy!

Więcej info: www.biblioteka.wieliczka.eu/pl/15313/137324










35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022