carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2013-10-11

„Czytam z Molikiem” – konkurs na najbardziej rozczytane przedszkole w Gminie Wieliczka


Dział dziecięcy wielickiej biblioteki serdecznie zaprasza wszystkie przedszkola z terenu Miasta i Gminy Wieliczka do wzięcia udziału w konkursie na najbardziej rozczytane przedszkole.
Konkurs „Czytam z Molikiem” rusza 7 października 2013r i będzie trwał do 15 maja 2014r.  Celem konkursu jest szerzenie czytelnictwa wśród najmłodszych mieszkańców naszego miasta i okolic oraz promowanie wśród przedszkoli roli biblioteki. Zgłoszenie do konkursu następuje poprzez dostarczenie wypełnionego formularza dostępnego w Dziale dla Dzieci i Młodzieży oraz na stronie www.biblioteka.wieliczka.eu w zakładce KONKURSY.


.......  Następnie uczestnicy zobowiązani są do odebrania „molikowej planszy” w Dziale dla Dzieci i Młodzieży wielickiej biblioteki (Żwirki i Wigury 2, 32-020 Wieliczka, w godzinach otwarcia biblioteki) w terminie od 7 października 2013 roku.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne w zakładce KONKURSY

Koordynator konkursu: Paulina Wandas
Tel. 12 278 30 75
e-mail: dzialdzieciecy@biblioteka.wieliczka.eu

[Biblioteka w Wieliczce- PW]
 

Dołącz do redakcji – przyjdź na warsztaty i stwórz z nami młodzieżowe czasopismo internetowe!

 

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021