hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-04-27

Dachowanie w Śledziejowicach w pobliżu przedszkolaDziś o godzinie 11:00 w miejscowości Śledziejowice doszło do bardzo poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. W wyniku zderzenia jeden z pojazdów dachował.


Jak poinformował nas asp. Paweł Tomasik rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce, do zdarzenia doszło w Śledziejowicach w pobliżu przedszkola. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierująca samochodem osobowym marki Ford wykonując manewr skrętu w lewo do posesji, nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu pojazdem marki Subaru, który dodatkowo był w trakcie wyprzedzania. Doszło do zdarzenia obu pojazdów wyniku czego Subaru dachowało. Na szczęście w tym groźnie wyglądającym zdarzeniu nikt nie został ranny. Oboje kierujący byli trzeźwi. 41-letnia kobieta kierująca Fordem została ukarana mandatem karnym.


   
likwidacja szkod komunikacyjnychRenata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka