hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2016-03-03

DAJ WŁOS - Krótkie włosy też są SEXY!


Masz dość długiego suszenia włosów? Chcesz obciąć swoje włosy, albo znasz kogoś kto od dawna nosi się z tym zamiarem? Nie wyrzucaj ich do kosza! Podziel się nimi!

Przyjdź na akcję do Zakładu Fryzjerskiego i oddaj swoje włosy na perukę dla kobiet w trakcie chemioterapii! A ŚDM Wieliczka przekaże je do Fundacji Rak'n'Roll Wygraj Życie Minimalna długość włosów, które można przekazać fundacji to 25 cm. Włosy należy przed ścięciem umyć, bez korzystania z odżywki. Włosy mogą być farbowane ważne aby nie były zniszczone.
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku  
Data: 18.09.2021
Lokalizacja: Raciborsko

W sobotę 18 września w Raciborsku odbędzie się Morsztyn Barok Festiwal poświęcony polskiej kulturze baroku: muzyce, literaturze, obyczajom oraz kuchni. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godzinę 18:00 do kościoła Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Raciborsku.
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza  
Data: 12.09.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka wraz z Mediateką - Biblioteką Miejską w Wieliczce zapraszają na drugą edycję Dnia z Historią Średniowiecza pn. „Wehikuł Czasu”, który odbędzie się w niedzielę września przed Wielicką Mediateką.
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza