carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2013-09-29

Daniłowicza zrobiona, teraz łatają dziury na ul. Zamkowej


W ciągu ostatnich kilku tygodni ulica Daniłowicza była praktycznie wyłączona z ruchu ponieważ trwały tam prace polegające na naprawie uszkodzonego bruku. Zarówno ta jak i inne ulice jeszcze nie tak dawno, bo w 2011 roku doczekały się renowacji i zostały wyłożone kostką – jak się okazuje dość felerną.
Prace na ulicy Daniłowicza niedawno się zakończyły i od kilku dni utrudnienie w ruchu, mamy w okolicach Rynku Górnego. Nie można już z niego wyjechać ulicą Zamkową, ponieważ właśnie na tą ulice przeniosły się prace związane z naprawą uszkodzonej kostki. Nie tylko ulice Daniłowicza i Zamkowa wyglądały jak ser szwajcarski – problem wypadającej kostki jest również na innych ulicach wyłożonych ową jak się wydaje wadliwą kostką sprowadzoną z Włoch.


.......  Te kostki, które jeszcze nie wypadły, bardzo rytmicznie stukały pod kołami przejeżdżających samochodów, a niektóre nawet spod owych kół „wystrzeliwały” w przechodniów. Czy te prace naprawcze przyniosą skutek? Czas pokaże, niedługo nadejdzie zima – to będzie prawdziwy test.  

Potrącenie 6-latka, kradzieże i pijany kierowca

 

Daniłowicza zrobiona, teraz łatają dziury na ul. Zamkowej - zobacz zdjęcia

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka