.


Opublikowano: 2019-06-11

Dom z prefabrykatów pod klucz. Dzień Otwarty na budowie w miejscowości Brzegi.Dom z prefabrykatów, jest to dom budowany z gotowych ścian, których nie trzeba tynkować i sezonować. Technologia ta pozwala na realizację każdego projektu. Realizacje są zdecydowanie szybsze niż budowa systemem tradycyjnym czy gospodarczym.


Domy prefabrykowane są realizowane w Skandynawii od lat 70, ubiegłego wieku. Dom w Polsce powstał około 17 lat temu. Pierwszy dom pasywny w Polsce powstał właśnie w tej technologii, była to realizacja w okolicach Wrocławia.

Ściany keramzytowe pozwalaj na szybką i energooszczędną realizację, ponieważ:

- jakoś produkty nie jest zależna od murarzy i częstych błędów popełnianych na budowach,
- ściany nie trzeba tynkować, są gładkie i wystarczy je wyszpachlować i pomalować,
- montaż ścian parteru to około 6-8 godzin,
- ściany nie chłoną wilgoci jak standardowe pustaki,

Czym jest keramzyt?

Keramzyt to ceramika. Ściany to ceramika, połączona lekkim betonem. Technologia jest połączeniem trwałości technologii tradycyjne i szybkości realizacji mniej trwałych budynków w szkielecie drewnianym.

Dzień otwarty

Chcemy zaprosić wszystkich zainteresowanych na dzień otwarty w Brzegach koło Krakowa. Realizujemy tak projekt ABAKON z Ogrodem Zimowym,

Powierzchnia domu to około 150m2 + garaż.
Kuchnia, salon, jadalnia, 3 sypialnie + 1 gabinet, dwie łazienki, spiżarka, pomieszczenie gospodarcze, garderoba.

Na budowie specjaliści ABAKON będą do dyspozycji w sobotę 29 czerwca 2019 w godzinach od 9:00 do 15:00. Budowa znajduje się w miejscowości Brzegi. Lokalizacja dokładna będzie wysyłana do zainteresowanych mailem oraz smsem.

Zapisz się na Dzień Otwarty, by poznać sprawdzoną i tanią metodę stawiania bezpiecznych i trwałych domów: Strona internetowa [ZAPISZ SIĘ]                             

artykuł sponsorowany

Dom z prefabrykatów pod klucz. Dzień Otwarty na budowie w miejscowości Brzegi. - zobacz zdjęcia   

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022