.


Opublikowano: 2023-04-15

DSV XPress - ekspresowy kurier dla przesyłek zagranicznychNa rynku światowym mamy wiele firm kurierskich, zajmujących się transportem różnych przesyłek. Spora ich część działa również na skalę międzynarodową. Jedną z tych firm jest DSV XPress – firma, która szczyci się bardzo szybkim czasem dostarczenia przesyłek, w każde miejsce na świecie. Jeśli jesteście przedsiębiorcą, który poszukuje kuriera do efektywnej i profesjonalnej dystrybucji swoich produktów, ten tekst z pewnością Was zainteresuje. Zapraszamy serdecznie do lektury!


Co to DSV XPress?


DSV XPress to dywizja kurierska globalnej firmy DSV. Specjalizują się w transporcie przesyłek kurierskich. Na rynku działają od wielu lat, stale poszerzając swoją ofertę, jak i jakość swych usług. Mają też bardzo duże doświadczenie w obsłudze firm i dużych zamówień z nimi związanych. Dzięki oddziałom i rozbudowanej logistyce, są w stanie dowieźć towary w dowolne miejsce na świecie.

Co wyślę dzięki DSV XPress?


Korzystając z ich oferty, wysłać możemy listy, dokumenty, paczki oraz palety. Przesyłki nie mają limitu wagowego, chociaż w wypadku palet są limity wymiarów, by paleta mogła zmieścić się w wozie. Wynoszą one odpowiednio: 120 cm długości, 80 cm szerokości i 170 cm wysokości. Górny limit wagowy wynosi 350 kg. Przesyłkę możemy wysłać w dowolne miejsce na świecie.

paczka nadana kurierem DSV XPress


Czym charakteryzuje się oferta DSV XPress?Zasadniczo każdy przedsiębiorca znajdzie coś dla siebie, wybierając przesyłki kurierskie DSV XPress. W ich ofercie znajdziemy opcję nadania ekonomicznego i priorytetowego, a także usługi specjalne. Poniżej opiszemy pokrótce, czym się wyróżniają.

Usługa Economy skierowana jest dla osób, które poszukują przesyłek w przystępnej cenie. Mimo iż jest to opcja ekonomiczna, czasy dostawy wciąż są bardzo dobre, a paczka jest traktowana z najwyższą dbałością. Wysyłając paczki w tej usłudze, trafi ona do odbiorcy najczęściej po trzech, czterech dniach. Wyjątkiem jest Europa, gdzie dostawa może być zrealizowana już w przeciągu dwóch dni roboczych i najdalsze rejony Azji, gdzie trafi po najwyżej 6 dniach.
Jeśli poszukujemy natomiast możliwości błyskawicznej dostawy, naszych przesyłek, warto wybrać usługę Premium. Przesyłki nadane tą usługą są traktowane jako priorytet. W większości przypadków, nasze paczki trafią do odbiorcy już po jednym, góra dwóch dniach roboczych. Czas dostawy w dalsze rejony nie przekracza trzech, czterech dni! Przesyłki Premium są również ubezpieczone aż do 400 000 PLN.
Co, jeśli jednak mamy do czynienia z zamówieniem niecierpiącym zwłoki? A może mamy do wysłania rzeczy wymagające specjalnego przewozu i opieki? Kiedy przesyłki standardowe to za mało, na scenę wkracza usługa Special Services. W jej przypadku, przesyłka dostosowana jest specjalnie pod klienta. Towar może zostać odebrany już w dniu nadania, a dostarczony nazajutrz do określonej godziny. Obsługiwane tutaj są również bardziej niestandardowe przesyłki, wymagające specjalnego traktowania.

Ponadto każda przesyłka może być śledzona poprzez system śledzenia przesyłek — MyDSV. Dzięki temu będziemy na bieżąco informowani o tym, gdzie jest nasza przesyłka i na jakim etapie.

Co z dokumentacją przesyłek?Z każdą przesyłką, szczególnie międzynarodową, wiąże się niezbędna dokumentacja. DSV XPress oferuje pełną asystę w jej wypełnieniu. Nadając przesyłkę, otrzymujemy kompleksową ofertę oraz bezpośrednio doradztwo obsługi klienta. Nie musimy wypełniać sami całej papierologii – DSV XPress zrobi to za nas.

personel DSV XPress obsługujący dane paczki online

artykuł sponsorowany


   35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022