carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2015-06-29

Dwunasta edycja „Z komputerem za pan brat” zakończona!


W tym tygodniu w wielickiej bibliotece odbyło się spotkanie podsumowujące dwunastą edycję warsztatów komputerowych dla seniorów „Z komputerem za pan brat”. W wiosennej edycji wzięło udział 18 seniorów pragnących „zaprzyjaźnić” się z komputerem

fot. PiMBP w Wieliczce

Dwunasta edycja warsztatów komputerowych prowadzona była przez bibliotekarki – Karinę i Małgosię. Warsztaty miały na celu przełamywanie barier związanych z zastosowaniem nowoczesnych technik komputerowych, rozwój kreatywności oraz nabycie umiejętności praktycznego wykorzystania nowoczesnych technik informatycznych i komunikacyjnych. Seniorzy uczyli się w dwóch grupach o nadanych przez siebie nazwach: Biedronki i Orły.
Oprócz nauki uczestnicy mieli okazję do poznania nowych ludzi i miłego spędzenia czasu.

Wszystkim seniorom, którzy przybyli na spotkanie serdecznie dziękujemy. Stworzyliście bardzo miłą i ciepłą atmosferę. Dziękujemy za słowa uznania i zapraszamy do działania. Gratulujemy wszystkim ukończenia kursu komputerowego!

Wszystkich seniorów, którzy szukają sposobu na miłe spędzanie wolnego czasu zapraszamy do naszej biblioteki. To tu działa Klub Aktywnego Seniora, w ramach którego można spotykać się na warsztatach rękodzielniczych, na wykładach Poniedziałkowego Klubu Seniora, uczestniczyć w spotkaniach i imprezach czytelniczych organizowanych przez bibliotekę czy otrzymać Wielicką Kartę Wielickiego Seniora 60+.

Zapraszamy również do Wakacyjnego Klubu Seniora. Wycieczki, unikatowe wystawy oraz ciekawe wykłady, to tylko część atrakcji, jakie proponuje Wakacyjny Klub Seniora. Szczegóły już wkrótce!

[MŚ]

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022