carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2011-02-04

Dyskusyjny Klub Książki – zapisy!


W anonimowej ankiecie, w której proszono czytelników naszej wielickiej biblioteki o wyrażenie opinii o pomyśle otwarcia Dyskusyjnego Klubu Książki wzięły udział 82 osoby (respondenci ankiety internetowej i tradycyjnej).

40 respondentów udzieliło poparcia naszemu pomysłowi i wyraziło chęć uczestnictwa w dyskusyjnym klubie książki. 33 ankietowanych również poparło pomysł, ale nie zdeklarowało uczestnictwa w spotkaniach klubu. 9 odpowiedzi wyrażało brak poparcia dla naszego pomysłu.

Nasza biblioteka skłania się więc do rozpoczęcia spotkań Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych. Jednak to od Państwa deklaracji uczestnictwa zależy, czy klub rozpocznie swoją działalność.

Zapisz się już teraz do Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych w naszej bibliotece i spotykaj się z ludźmi, którzy czytają aktywnie. Porozmawiaj i dowiedz się, jak inni odczytali tę samą książkę. Zapisy do końca lutego 2011 r. w Dziale Literatury Pięknej (osobiście, telefonicznie, mailowo). Spotkania od marca 2011 r.Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka