carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2010-05-29

Dzień Dziecka w Wieliczce


Już jutro, w niedzielę 30 maja odbędzie się w wielickim Parku im. Adama Mickiewicza festyn z okazji Dnia Dziecka. Impreza ta dedykowana najmłodszym mieszkańcom wielickich rejonów rozpocznie się o godzinie 14:00 pod „Drzewkiem marzeń”.

Podczas festynu zostanie przeprowadzona zbiórka na rzecz powodzian (szczególnie tych najmłodszych) z Gminy Wieliczka. Wspólna zabawa rozpocznie się o godzinie 14:00, po czym wystąpi Młodzieżowa Orkiestra Dęta Podstolice. W programie również „Bajkowa podróż Berniego” – spektakl z udziałem widowni. Zobaczymy też pokazy artystyczne – taniec towarzyski, breakdance oraz pokazy Cheerleaderek. Wystąpi również Big Band ze szkoły Muzycznej. Dzieci będą mogły również spotkać Skarbnika, wziąć udział w zawodach wędkarskich lub obejrzeć pokazy z rzeźbienia w soli.

Na zgromadzonych dzieci będzie czekało jeszcze wiele innych atrakcji, jak chociażby zabawy, quizy z nagrodami, konkurs na strój historyczny związany z naszym miastem, balonowe zwierzaki, przejażdżki konne, basen z rybkami czy malowanie twarzy. Natomiast o 19:30 wystąpi Kabaret „Ryzykanci” w auli Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce ( Rynek Górny 6 ). Jeśli pogoda nie dopisze, część artystyczna odbędzie się w Sali Magistrat.Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka