carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2015-06-03

Dzień Dziecka z Cafe KULTURA - relacja


W niedzielę na wielickim Rynku świętowaliśmy jeden z najbardziej lubianych przez naszych milusińskich dni w roku - Dzień Dziecka.

Fot. CKiT/Justyna Rogalska

Z tej wyjątkowej okazji zaprosiliśmy wszystkie maluchy na pełne humoru przedstawienie pt. „Żółw i Zając”, a następnie wraz z Salonem Odzieżowym PIĘKNO W KAŻDYM ROZMIARZE przygotowaliśmy różnorodne atrakcje – gry, zabawy, malowanki i warsztaty. Oczywiście nie mogło zabraknąć tego, co dzieci lubią najbardziej, czyli przepysznych, wielosmakowych lodów serwowanych przez Cafe KULTURA oraz całej masy kolorowych balonów. Serdecznie podziękowania za pomoc w organizacji Dnia Dziecka składamy naszemu sponsorowi, BANKOWI PEKAO.

CKiT

Dzień Dziecka z Cafe KULTURA - relacja - zobacz zdjęcia

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022