hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2015-11-18

Dzień gier planszowych w bibliotece - zapraszamy!


 W najbliższą sobotę (21 listopada) od godziny 11:00 w Sali na poddaszu wielickiej biblioteki będzie można zagrać w najnowsze i najlepsze planszówki.

 W ramach projektu Strefy Innowacji, w wielickiej bibliotece już od roku rozbudowywany jest kącik z grami planszowymi, które starannie wybieramy z „list planszówkowych przebojów”. Gry na co dzień udostępniane są na miejscu w Dziale dla Dzieci i Młodzieży, a raz w miesiącu, w soboty organizowane są także dni gier planszowych, podczas których można spotkać innych miłośników i wytrawnych graczy.

Najbliższe spotkanie już w tę sobotę. Będzie można wypróbować nasze najnowsze gry: Wsiąść do pociągu (Europa), Wojna Narodów czy 7 Cudów Świata.
Zapraszamy wszystkich zagorzałych fanów, a także dla tych ciekawych, chcących spróbować i ciekawie spędzić czas. Dołączcie do nas! Zobaczcie jak to wciąga!

[KP]
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka