carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2016-05-15

Dziś kolejna „Majówka” na Campus MisericordiaeSerdecznie zapraszamy 15 maja w niedzielę na Campus Misericordiae, gdzie odbędzie się Nabożeństwo Majowe organizowane przez wolontariuszy ŚDM z Wieliczki. Jest to cykl modlitewnych spotkań, które potrwają do sobotniego czuwania z Ojcem Świętym oraz Mszy Posłania podczas tegorocznych Światowych Dni Młodzieży.


Rozważania poprowadzą duchowni wielickich parafii - ks. Piotr Burtan z Parafii św. Klemensa oraz o. Mariusz Tabor z Parafii Św. Franciszka z Asyżu, natomiast oprawę muzyczną zapewnią: schola "Hosanna" i Grupa Twoje Uwielbienie ze Strumian, schola "Klemenciaki" działająca przy parafii p/w św. Klemensa w Wieliczce oraz grupa muzyczna o. Mariusza Tabora.

Kolejne „Majówki” na Campus Misericordiae w każdą kolejną niedzielę (22, 29 maja) o godz. 20.00.
   


35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022