hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2017-08-09

Dziś na pasażerów pociągów czekają utrudnienia i opóźnieniaW dniu 09.08.2017 r. Centrum Realizacji Inwestycji PKP PLK S.A. rozpoczęło prace związane z włączeniem do użytku nowych rozjazdów nr 1 i 2 posterunku Kraków Zabłocie.


W wyniku tych czynności nastąpiła awaria systemu sterowania ruchem kolejowym, w związku z czym pociągi spółki Koleje Małopolskie, jak i innych przewoźników doznają opóźnień sięgających od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Powyższe niedogodności będą występowały w dniu dzisiejszym.

Jak pisze do nas Pani Karolina - "...po 30 minutach stania na Dworcu w Plaszowie nikt nie raczył z kontrolerów poinformować ludzi ze pociąg dalej nie pojedzie. Ludzie musieli sami dowiadywać się od siebie co się dzieje i szukać zastępczej komunikacji.".
Jak widać nie tylko pasażerowie, ale i obsługa pociągu całą tą sytuacją jest nieco zdezorientowana.   Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku  
Data: 18.09.2021
Lokalizacja: Raciborsko

W sobotę 18 września w Raciborsku odbędzie się Morsztyn Barok Festiwal poświęcony polskiej kulturze baroku: muzyce, literaturze, obyczajom oraz kuchni. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godzinę 18:00 do kościoła Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Raciborsku.
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza  
Data: 12.09.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka wraz z Mediateką - Biblioteką Miejską w Wieliczce zapraszają na drugą edycję Dnia z Historią Średniowiecza pn. „Wehikuł Czasu”, który odbędzie się w niedzielę września przed Wielicką Mediateką.
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza