carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-03-07

Dziś rozpoczyna się w Niepołomicach impreza dla graczy


Lan Party Niepołomice jest to turniej gier komputerowych organizowany we współpracy z gminą Niepołomice oraz Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa, który odbędzie rozpoczyna się właśnie dziś i potrwa do niedzieli 9 marca.


Impreza ta odbywa się już po raz piąty. Rozgrywki prowadzone będą aż w 4 gry: League of Legends – 16 drużyn 5-osobowych, Call of Duty – 16 drużyn 5-osobowych, Fifa 14 – rozgrywki indywidualne, 32 graczy oraz Counter-Strike 1.6 – rozgrywki indywidualne, 16 graczy.


.......  Podczas naszej imprezy gościć będziemy wystawę Dawne Komputery i Gry, gdzie będzie możliwość przypomnieć sobie czasy początków gier wideo oraz spróbować w nich swoich sił. Przewidywana lista sprzętu przedstawia się następująco: Nintendo NES, Nintendo SNES, Nintendo 64, Amiga 500, Commodore 64, PONG, Sega Master System, Sega Master System II oraz osiem pecetów z początku lat 90tych, spięte w sieć. Na komputerach będzie można pograć w takie gry jak: Mario, Duck Hunter i inne gry.  

8 Memoriał Kuliga i Bublewicza 2014 – zobacz trasy przejazdu

 

Wystawa Dawne komputery i gry będzie dostępna dla odwiedzających w dniach 8-9 marca (sobota – niedziela). Do dyspozycji graczy jak i osób odwiedzających będzie „consol room”, gdzie zagramy w nowoczesne gry na konsolach Xbox i PlayStation.

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021