hyundai


.


leroymerlin

mazda


Emilia Król i Patryk Połętek z Wieliczki Finalistami Mistrzostw Polski FTS w tańcach Latynoamerykańskich kl. A



W dniu 15 listopada w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Polski Federacji Tańca Sportowego w tańcach Latynoamerykańskich w kl. A par młodzieżowych i dorosłych (w tej kategorii tańczyły pary pow. 15 lat razem z dorosłymi).


Turniej Mistrzowski został zorganizowany w reżimie sanitarnym i bez udziału publiczności jednak dzięki organizatorom można było oglądać relacje na żywo w systemie pay per view i podziwiać rywalizację najlepszych Polskich par klasy Mistrzowskiej krajowej a wśród nich reprezentantów Wieliczki. Emilia Król i Patryk Połętek reprezentujący Małopolskie Centrum Tańca z Wieliczki wytańczyli awans do finału w którym zajęli V miejsce. Emilia i Patryk tańczą ze sobą zaledwie od roku i zapewne jeszcze nie raz będziemy mogli przeczytać o ich sukcesach w kraju i za granicą.

informacja prasowa

Emilia Król i Patryk Połętek z Wieliczki Finalistami Mistrzostw Polski FTS w tańcach Latynoamerykańskich kl. A - zobacz zdjęcia



   









Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka