.


leroy merlinEmilia Król i Patryk Połętek z Wieliczki Finalistami Mistrzostw Polski FTS w tańcach Latynoamerykańskich kl. AW dniu 15 listopada w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Polski Federacji Tańca Sportowego w tańcach Latynoamerykańskich w kl. A par młodzieżowych i dorosłych (w tej kategorii tańczyły pary pow. 15 lat razem z dorosłymi).


Turniej Mistrzowski został zorganizowany w reżimie sanitarnym i bez udziału publiczności jednak dzięki organizatorom można było oglądać relacje na żywo w systemie pay per view i podziwiać rywalizację najlepszych Polskich par klasy Mistrzowskiej krajowej a wśród nich reprezentantów Wieliczki. Emilia Król i Patryk Połętek reprezentujący Małopolskie Centrum Tańca z Wieliczki wytańczyli awans do finału w którym zajęli V miejsce. Emilia i Patryk tańczą ze sobą zaledwie od roku i zapewne jeszcze nie raz będziemy mogli przeczytać o ich sukcesach w kraju i za granicą.

informacja prasowa

Emilia Król i Patryk Połętek z Wieliczki Finalistami Mistrzostw Polski FTS w tańcach Latynoamerykańskich kl. A - zobacz zdjęcia   

Noc Bibliotek 2020  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na Noc Bibliotek 2020. Tegoroczna, VI już edycja Nocy Bibliotek, odbędzie się pod hasłem „Klimat na czytanie”.
Noc Bibliotek 2020
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Już 9 października (piątek) o godzinie 19:00 zapraszamy serdecznie do sali kinowej Wielickiej Mediateki na spotkanie autorskie z niezależnymi reporterami Mają i Szymonem pt.: „Nasza droga do klimatu”.
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek