.
Opublikowano: 2019-10-10

Europejski Dzień Seniora - już w piątek w MediateceBurmistrz Wieliczki oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce zapraszają do wspólnego świętowania w dniu 11 października 2019 r., godzina 17:00, w sali kinowej Wielickiej Mediateki.


Drodzy Seniorzy!

W październiku obchodzony jest Europejski Dzień Seniora. To świetna okazja, by spotkać się w większym gronie i wspólnie pokazać młodszemu pokoleniu, że "SENIOR" to naprawdę brzmi dumnie! Zapraszamy Was tym samym do aktywnego uczestnictwa w panelu dyskusyjnym, w którym wezmą udział beneficjenci projektu: "Kultura dla seniora. Senior dla kultury", a który odbędzie się 11 października 2019 r., o godzinie 17:00 w sali kinowej Wielickiej Mediateki. Następnie zaprosimy Was na występ sekcji wokalnej MGOKiS Dobczyce, która zaprezentuje najpiękniejsze muzyczne duety. Patronat nad wydarzeniem objął: Burmistrz Wieliczki Artur Kozioł.

W programie:

- godz. 17:00 Podsumowanie projektu: "Kultura dla seniora. Senior dla kultury" (panel dyskusyjny),
- godz. 17:30 Najpiękniejsze duety muzyczne, Sekcja wokalna MGOiS Dobczyce",
- słodka niespodzianka,
- ogłoszenie rekrutacji do kolejnego projektu.

Zapraszamy!

Autor: K S-L

   

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022