.mediaexpert

Opublikowano: 2022-07-21

Ewelina Lisowska i Czadoman wystąpią na jubileuszu 150-lecia OSP WieliczkaZbliża się Jubileusz 150-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej Wieliczka, już 17 września wieliccy druhowie zapraszają do wspólnego świętowania. Już teraz ujawiono gwiazdy wieczoru – tego dnia wystąpią dla was Ewelina Lisowska i Czadoman.


To oczywiście nie jedyne atrakcje, OSP Wieliczka szykuje dla wszystkich mieszkańców gminy i powiatu masę innych atrakcji, którymi już wkrótce się podzielą. Jubileusz odbędzie się 17 września na placu przy tężni solankowej wielickiej kopalni soli. To ważne wydarzenie dla OSP Wieliczka oraz wyjątkowe święto - a wraz z nim POWIATOWY STRAŻACKI PIKNIK dla wszystkich mieszkańców regionu oraz Strażaków. Wydarzenie to organizowane jest przy współpracy z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Wieliczce oraz Powiatem Wielickim. Jubileusz ten swoim Patronatem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej.


   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021