.


Opublikowano: 2022-07-21

Ewelina Lisowska i Czadoman wystąpią na jubileuszu 150-lecia OSP WieliczkaZbliża się Jubileusz 150-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej Wieliczka, już 17 września wieliccy druhowie zapraszają do wspólnego świętowania. Już teraz ujawiono gwiazdy wieczoru – tego dnia wystąpią dla was Ewelina Lisowska i Czadoman.


To oczywiście nie jedyne atrakcje, OSP Wieliczka szykuje dla wszystkich mieszkańców gminy i powiatu masę innych atrakcji, którymi już wkrótce się podzielą. Jubileusz odbędzie się 17 września na placu przy tężni solankowej wielickiej kopalni soli. To ważne wydarzenie dla OSP Wieliczka oraz wyjątkowe święto - a wraz z nim POWIATOWY STRAŻACKI PIKNIK dla wszystkich mieszkańców regionu oraz Strażaków. Wydarzenie to organizowane jest przy współpracy z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Wieliczce oraz Powiatem Wielickim. Jubileusz ten swoim Patronatem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej.


   35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022