carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2010-01-13

Facebook wita Niepołomice


Jednym z najbardziej popularnych serwisów społecznościowych na naszej planecie jest niewątpliwie Facebook. Od niedawna na tym właśnie serwisie pojawił się profil gminy Niepołomice. Jest to niewątpliwie bardzo śmiały oraz w dzisiejszych „internetowych” czasach bardzo rozsądny krok ku promocji miasta Niepołomice. 

UMiG w Niepołomicach zachęca wszystkich, nie tylko mieszkańców aby odwiedzali Niepołomice na Facebooku oraz wstępowali w szeregi znajomych Niepołomic.

Facebook Inc. swoją siedzibę ma w Palo Alto. Na dzień dzisiejszy serwis posiada około 350 milionów użytkowników z całego świata. Zarejestrowani użytkownicy mogą wymieniać się tam zdjęciami, informacjami oraz korzystać z różnych aplikacji. Mogą oni tworzyć własne grupy czy sieci. Facebook ruszył na początku lutego 2004 roku.
 Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka