carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-01-02

Familijna Niedziela: Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków


Zapraszamy całe rodziny na pierwsze w nowym roku spotkanie z cyklu FAMILIJNA NIEDZIELA. W programie spektakl KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I SIEDMIU KRASNOLUDKÓW. 5 I 2014r., godz. 10.50, CKiT, Rynek Górny 6. Wstęp 5 zł.


Ostatnie spotkanie z cyklu FAMILIJNA NIEDZIELA upłynęło pod znakiem pouczającej, ale również żartobliwej historii o TRZECH ŚWINKACH. Najmłodsi mogli zobaczyć, jak każda z nich wykazując się samodzielnością zbudowała własny domek, wykorzystując różne materiały: słomę, drewno oraz cegły. Sprawdzianem ich zaangażowania, które włożyły w budowę swoich domków jest wizyta wilka…


.......  Familijna Niedziela to cykl niedzielnych przedstawień teatralnych, na które CKiT w Wieliczce zaprasza dzieci wraz z rodzicami. Dynamiczne, pełne humoru, interaktywne przedstawienia teatralne prezentują najpiękniejsze ulubione przez dzieci bajki i baśnie. godz. 10.50 - pierwsza i ostatnia niedziela każdego miesiąca. Wstęp 5 zł  

22. Finał WOŚP w Wieliczce

 

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022