carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2015-07-30

FAMILIJNA NIEDZIELA: Warsztaty „Wieliczka na starych rycinach, mapach i pocztówkach”


Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądało nasze miasto w czasach raczkującej fotografii i kina niemego? A może próbowaliście wyobrazić sobie jak toczyło się codzienne życie na ulicach przedwojennej Wieliczki?

Fot. CKiT/Agnieszka Rogalska

Aby wspólnie odszukać odpowiedzi na te pytania i choć na chwilę przenieść się w czasy, gdy nikt nawet nie marzył o cyfrowej fotografii i trójwymiarowych filmach, zaprosiliśmy całe rodziny na niezwykłe warsztaty pod nazwą „Wieliczka na starych rycinach, mapach i pocztówkach”. Zajęcia dostosowane do różnego wieku odbiorców przygotował Antykwariat DERUBEIS, które jest naszym partnerem w projekcie RYNEK W CENTRUM KULTURY.

CKiT

FAMILIJNA NIEDZIELA: Warsztaty „Wieliczka na starych rycinach, mapach i pocztówkach” - zobacz zdjęcia

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021