carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2015-02-13

Ferie w Wieliczce – zobacz propozycje dla dzieci i młodzieży


W najbliższy poniedziałek rozpoczynają się w naszym regionie ferie zimowe. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami aktywnego spędzenia tego czasu zarówno dla dzieci jak i młodzieży.

 
W pierwszym tygodniu ferii zimowych wielicka biblioteka zaprasza młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną na warsztaty kreatywne. W planach m.in. grafika i sztuka remiksu, DIY – zrób to sam - artrecykling, sesja RPG z mistrzem gry, a także Wielicki Turniej Gier Planszowych z nagrodami! Również dzieci w wieku 6 - 12 lat znajdą w bibliotece coś dla siebie, jak chociażby bezpłatne zajęcia podczas których przewidziane są liczne warsztaty poświęcone sztuce.

Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce również proponuje wiele atrakcji podczas ferii. W pierwszym tygodniu ferii zimowych (16.02.2015-20.02.2015) CkiT zaprasza dzieci w wieku 5-13 lat do udziału w projekcie FERIE Z TRADYCJĄ W MOIM REGIONIE. Znajdzie się również coś dla dzieci w wieku 6-12 lat. Na ostatni tydzień lutego CkiT przygotował ofertę zajęć pod hasłem FERIE ŚLADAMI KRAKOWSKICH LEGEND. W programie m. in. wycieczka na Wawel, zwiedzanie wystawy „Podziemia Rynku”, warsztaty w Pałacu Krzysztofory oraz wizyta w Fabryce Czekolady.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami

. 
     .