.


leroymerlin

Opublikowano: 2023-05-04

Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych wraca po przerwie do WieliczkiFestiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych to wydarzenie podczas którego możemy spotkać kolekcjonerów, ludzi z pasją, amatorów i profesjonalistów w każdym wieku, którzy prezentują zwiedzającym swoje pasje i różnego rodzaju kolekcje.


Jest to wystawa wielopokoleniowa, w której biorą udział zarówno początkujący jak i profesjonalni kolekcjonerzy, a także ludzie prezentujący swoje umiejętności muzyczne, artystyczne, sportowe ćwiczone od dziecka. Festiwal ten to przede wszystkim spotkanie niezwykłych ludzi, którzy mają wiele zainteresowań i chcą podzielić się swoją wiedzą z innymi.

Ostatni raz Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych odbył się w Wieliczce 16 czerwca 2019 roku na dziedzińcu Zamku Żupnego, była to już 9. edycja tego wydarzenia. Po kilkuletniej przerwie spowodowanej koronawirusem, wydarzenie to wraca do naszego miasta.

X edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych odbędzie się w niedzielę 4 czerwca w Centrum Edukacyjno Rekreacyjne „Solne Miasto” przy ulicy Kościuszki 15. Wystawy tegorocznego festiwalu zlokalizowane będą zarówno wewnątrz jak i przed budynkiem.

Jeśli nigdy nie byliście na tym festiwalu zachęcamy do obejrzenia naszej wideorelacji z ostatniej edycji tego wydarzenia, film poniżej.

   35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022