hyundai


.
Opublikowano: 2022-09-15

Filip Stopa i Rafał Ślęczka drugi raz z rzędu triumfują w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski 2022Rajd Śląska gościł w dniach 9-11 września 2022 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie zmagania 6. rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2022.


Filip Stopa i Rafał Ślęczka w BMW M3 E36w nowych barwach głównego sponsora firmy Kerakollpo raz kolejny zajęli 1.miejsce w klasie HR 2 oraz zwyciężając na odcinku specjalnym nr 11 Pilica - Power Stagei dopisując do swojego konta dodatkowych 5 punktówdo 30 za zwycięstwo w klasie. Spisali się znakomicie będąc tym samym również w pierwszej dziesiątce całej stawki samochodów 2WD i tym samym zajęli 19. miejsce w Klasyfikacji Generalnej. Dobrze okiełznali napęd RWD w deszczowych warunkach nie raz ciesząc oko kibiców, szczególnie na katowickim prologu w okolicy spodka.

Filip Stopa: To nie był łatwy rajd. Zmieniające warunki pogodowe na trasie odegrały tutaj główną rolę, więc tym bardziej cieszy fakt, że nasz zespół rajdowy poradził sobie znakomicie. Dziękujemy kibicom za gorący doping na trasie, partnerom za wsparcie oraz całemu zespołowi za perfekcyjne przygotowanie naszego BMW M3 oraz za wykonaną pracę podczas całego weekendu rajdowego.

Rafał Ślęczka: Po raz kolejny zwyciężyliśmy w klasie HR 2 w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski tym razem na Rajdzie Śląska. Dopisujemy do swojego konta maksymalną ilość punktów! Brawa dla całego naszego zespołu rajdowego Stopa/Ślęczka Rally Team, który zapracował na to nie łatwe zwycięstwo.

Dziękujemy również naszym sponsorom oraz partnerom za możliwość startu!

W Rajdzie Śląska, załogę rajdową Stopa/Ślęczka Rally Team wsparli partnerzy:

Kerakoll Polska MTS – TRANS Transport Spedycja | Powiat Wielicki | Apartamenty CZARNA PERŁA Szaflary | VoltBox Akumulatory | QQ Motorsport | ŚLĘCZKA Motorsport |

Partnerzy medialni:
www.ewrc-results.com | www.wieliczkacity.pl | Głos Wielicki | www.glos24.pl Portal Informacyjny | www.panorama.wieliczka.plPanorama Powiatu Wielickiego

Serdeczne podziękowania dla wszystkich kibiców, którzy po raz kolejny w tym sezonie mocno trzymali kciuki za załogę z nr 34 !

Fot. Jakub Rozmus


   
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022