hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2018-04-05

Filip Stopa i Rafał Ślęczka przed 2. Rajdem Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Zobacz film promujący.W dniach 6-8 kwietnia 2018 r., w Wieliczce zostanie rozegrany Platinum 2. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza oraz I runda Motul Historyczne Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski i to właśnie w tym cyklu wystartuje załoga rajdowa Filip Stopa i Rafał Ślęczka samochodem rajdowym BMW 318 iS z numerem startowym 66, reprezentując Miasto i Gminę Wieliczka.


Rafał Ślęczka: Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za możliwość kolejnego startu w tak dla mnie bardzo ważnym rajdzie, który jest organizowany w moim domowym mieście – Wieliczka. Jest to już mój dziesiąty start w tej imprezie. W dwunastej edycji Memoriału, będę miał przyjemność po pilotawać Filipa Stopę w szybkim BMW 318 iS. Serdecznie zapraszamy wszystkich znajomych oraz fanów rajdowych do kibicowania oraz odwiedzenia nas w parku serwisowym.

Filip Stopa: Bardzo się cieszę, że po sześcioletniej przerwie ponownie udało się wsiąść do samochodu rajdowego. Radość jest tym większa, że nasz debiut jako załogi z Rafałem Ślęczka przypada na imprezę upamiętniającą tak wspaniałych kierowców rajdowych. Wierzę, że wspólnie z Rafałem godnie będziemy reprezentować Miasto i Gminę Wieliczka w tej i kolejnych imprezach. Mam nadzieję, że w trakcie dwóch dni zmagań dostarczymy kibicom rajdowym wielu wrażeń.
   Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka