hyundai


.
Opublikowano: 2022-09-15

Firma Moraj otworzyła centrum dystrybucji w Wielickiej Strefie Aktywności GospodarczejMoraj, polska firma odzieżowa o ponad 25 letniej historii na rynku, zakończyła trwający 2 lata projekt inwestycyjny otwierając nowe centrum dystrybucji w Brzegach, koło Krakowa.


Inwestycja została zlokalizowana w Wielickiej Strefie Aktywności Gospodarczej „Kokotów-Brzegi”. „Przede wszystkim świetna lokalizacja przy drodze ekspresowej S7 i bliska odległość od węzła Bieżanów zdecydowały o atrakcyjności i ostatecznie również o wyborze tej właśnie lokalizacji. Już teraz odwiedzają nas nie tylko klienci z Krakowa czy Małopolski, ale również innych regionów Polski. Potwierdza to tylko słuszność naszej decyzji.” – zaznaczył Prezes firmy Mariusz Mokrzycki. Budynek centrum zajmuje powierzchnię około 3,300m2 i został zaprojektowany w zgodzie z najwyższymi standardami środowiskowymi, na dachu znajdują się panele fotowoltaiczne pozyskujące energię słoneczną na potrzeby działalności obiektu.

Moraj jest producentem odzieży i bielizny dla całej rodziny. „Naszą siłą są ludzie tworzący nasz zespół. To oni są motorem napędowym naszych działań, wychodzą naprzeciw potrzebom naszych klientów. Codziennie z pasją i energią tworzą modę pełną życia. To również poprzez ich pracę realizujemy naszą wizję, jaką jest budowanie najlepszej marki, która codziennie ubierać będzie miliony Polaków. Stawiamy na wygodę, dostępność i najlepszy stosunek ceny do jakości. Stawiamy na autentyczność i naturalność. W kampaniach i na naszych kanałach w mediach społecznościowych często można zobaczyć zdjęcia i filmy, w których występują nasze koleżanki i koledzy.” – zaznaczył Mariusz Mokrzycki.

Oficjalne otwarcie odbyło się 15 września. Podczas wydarzenia obecny był wiceburmistrz Wieliczki Piotr Krupa. Gościemieli okazję zobaczyć pokaz mody najnowszych kolekcji marki Moraj.


   
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022