.


leroymerlin

Opublikowano: 2023-05-21

Głosuj na uczniów wielickiej „czwórki” w konkursie Pho3nix KidsPho3nix Active School to największy w Polsce sportowy konkurs dla szkół podstawowych pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Kolejna edycja przynosi rekordowe nagrody dla szkół.


Konkurs polega zorganizowaniu w szkole inicjatyw sportowych w okresie od 15 kwietnia do 23 kwietnia 2023 r., które zaangażują szkolną społeczność w świętowanie aktywności fizycznej i aktywizację sportową wśród uczniów. Im więcej uczniów, tym weselej. Im bardziej różnorodna aktywność, tym atrakcyjniej. Im większe zaangażowanie lokalnej społeczności, tym lepiej!

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Wieliczce zgłosiła do konkurs film prezentujący ich aktywność fizyczną uczniów i w tym momencie walczy o cenne nagrody dla szkoły. 1 miejsce to sprzęt sportowy o wartości 12 500 zł, drugie to sprzęt za 7 500 zł, natomiast za trzecie miejsce szkoła zyska sprzęt za 5 000 zł. Na chwilę obecną szkoła reprezentująca Wieliczkę radzi sobie całkiem nieźle, bowiem w głosowaniu zajmuje 2 miejsce i ma szanse na zwycięstwo. Jednak potrzebne są głosy wspierające wielickich uczniów w tym ogólnopolskim konkursie.

Głosowanie zakończy się już za kilka dni, bo 24 maja. Wyniki głosowania publiczności oraz werdykt jury zostaną ogłoszone do 16 czerwca 2023 r.


Aby zagłosować wystarczy kliknąć w ten link, który przekierowuje na stronę konkursową bezpośrednio do filmu wielickiej SP 4, wpisać swój adres email, kliknąć głosuj i w otrzymanej wiadomości potwierdzić oddanie głosu.


   35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022