hyundai


.
Opublikowano: 2022-09-16

Gmina Wieliczka. Policja zabezpieczyła narkotyki w domu 43-latka.Podczas wspólnych działań policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie wspólnie z kryminalnymi z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce zatrzymali 43 - letniego mężczyznę, który w miejscu zamieszkania posiadał znaczne ilości różnego rodzaju narkotyków.


W środę tj. 14 września br. policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie wspólnie z wielickimi kryminalnymi przeprowadzili wspólne działania. Policjanci wcześniej ustalili, że jeden z mieszkańców miejscowości pod Wieliczką posiada znaczne ilości środków odurzających oraz substancji psychotropowych. W trakcie przeszukania jego domu, kryminalni ujawnili ponad 160 gramów narkotyków w postaci haszyszu, kokainy, marihuany oraz tabletek extasy. W trakcie czynności, policjanci zatrzymali 43 -letniego mieszkańca posesji. Jeszcze tego samego dnia, funkcjonariusze przedstawili 43 -latkowi zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających oraz substancji psychotropowych. Za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Wieliczka


   
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022