hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-08-10

GO volley. W Wieliczce rusza amatorska liga siatkówki – trwają zapisy.Już we wrześniu rusza I edycja GO volley, amatorskiej ligi siatkówki. Jak informują organizatorzy, mecze odbywać się będą w hali Solnego Miasta, w poniedziałki o godzinie 19:30 oraz 21:00. Liga przeznaczona jest dla amatorów - w rozgrywkach nie mogą brać udziału zawodnicy występujący na co dzień w rozgrywkach drugiej ligi mężczyzn i wyższych.


W składach zespołów mogą znaleźć się zarówno kobiety jak i mężczyźni. W I edycji zaplanowanych zostało minimum 10 meczów, rozgrywanych do dwóch wygranych setów. Najlepsze zespoły wezmą udział w Play-off. Wpisowe do ligi wynosi 1900 zł od każdej drużyny. Dla najlepszych zespołów przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe.
Więcej informacji znajdą Państwo na fanpage ligi na facebooku:
https://www.facebook.com/GO-Volley-amatorska-liga-siatk%C3%B3wki-101776765549345

Link do regulaminu: KLIKNIJ

Link do formularza zgłoszeniowego: KLIKNIJ
   
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku  
Data: 18.09.2021
Lokalizacja: Raciborsko

W sobotę 18 września w Raciborsku odbędzie się Morsztyn Barok Festiwal poświęcony polskiej kulturze baroku: muzyce, literaturze, obyczajom oraz kuchni. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godzinę 18:00 do kościoła Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Raciborsku.
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza  
Data: 12.09.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka wraz z Mediateką - Biblioteką Miejską w Wieliczce zapraszają na drugą edycję Dnia z Historią Średniowiecza pn. „Wehikuł Czasu”, który odbędzie się w niedzielę września przed Wielicką Mediateką.
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza