hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2020-11-11

Górnicy złożyli kwiaty przy Pomniku Odrodzenia PolskiWieliccy górnicy patriotyzm mają w genach.W listopadzie 1918 roku byli oni jednymi z pierwszych witających odrodzoną Ojczyznę. Po dziś dzień górnicy wkładają więc galowe mundury i uczestniczą w patriotycznych wydarzeniach, w tym m.in.11 listopada, składając kwiaty przy Pomniku Odrodzenia Polski.


Tak było i dzisiaj, mimo pandemii i braku możliwości organizacji tradycyjnych obchodów Święta Niepodległości Polski, delegacje z Kopalni Soli „Wieliczka” w 3-osobowych grupach,złożyły kwiaty przy wielickim symbolu niepodległości. Odbyło się to z zachowaniem dystansu i przestrzeganiem obowiązujących obostrzeń.

Kopalnię reprezentowali z ramienia Kopalni Soli „Wieliczka” S.A.: Prezes Zarządu Paweł Nowak, Dyrektor Biura Spółki Tomasz Broniowski i Pełnomocnik Zarządu Michał Roehlich, ze strony spółek zależnych m.in. Prezes Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” Zakład Mechaniczny Marek Burda i Członek Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” Trasa Turystyczna Jan Ziobro. Tradycyjnie pod pomnikiem pojawili się także przedstawiciele związków zawodowych przy kopalni.

Kwiaty przy pomniku na plantach złożyli także Posłowie na Sejm RP: Pani Urszula Rusecka i Pan Rafał Bochenek.

Górnicy złożyli kwiaty przy Pomniku Odrodzenia Polski - zobacz zdjęcia   Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka