.


Opublikowano: 2023-03-22

Greg Collins i Miko Marczyk w Wielickiej MediateceGościem specjalnym PLATINUM 7. Rajdu Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza będzie telewizyjna gwiazda programów poświęconych tuningowi Grzegorz Collins, z którym kibice będą mogli się spotkać w piątek 24 marca w Wielickiej Mediatece. Tego dnia nie tylko z Gregiem Collinsem fani motoryzacji oraz rajdów samochodowych będą mogli się spotkać i porozmawiać, w Mediatece obecny będzie też kierowca rajdowy Miko Marczyk, który również i w tym roku wystartuje w Wielickim Memoriale.


Już w najbliższy piątek o godzinie 17:00 będzie można spotkać się i porozmawiać z Grzegorzem Collinsem przed Wielicką Mediateką. Na miejscu będzie również jego foodtruck „U Wędzonych Sopot”. Natomiast o godzinie 18:00 w sali kinowej Wielickiej Mediateki rozpocznie się spotkanie Collinsa z Miko Marczykiem gdzie podczas wspólnego panelu będą rozmawiać o motoryzacji i nie tylko. A o tym jaki samochód zabiera ze sobą Greg Collins do Wieliczki i czy będzie go można zobaczyć na OS-ach tegorocznego Memoriału dowiecie się z zamieszczonego powyżej filmu od Grega.   35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022