hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-06-15

Groziła siostrze nożem i pokaleczyła jej twarz. 33-latka trafiła za kratki.33-letnia mieszkanka gminy Kłaj odpowie za groźby, w tym przy użyciu noża oraz spowodowanie uszkodzeń ciała. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i aresztował kobietę na trzy miesiące. Podejrzanej grozi do 2 lat pozbawienia wolności.


Do zdarzenia doszło w nocy 9 czerwca br., na terenie gminy Kłaj. Policjanci zostali wezwani na interwencję domową w sprawie agresywnej kobiety. Jak wynika z relacji osoby pokrzywdzonej siostry, 33-latka groziła jej pozbawieniem życia, a w dniu interwencji, podczas awantury i szamotaniny spowodowała u niej powierzchowne rany cięte na twarzy. W trakcie interwencji 33-latka została zatrzymana i przewieziona do policyjnej celi. Następnie niepołomiccy kryminalni zebrali materiał dowodowy pozwalający na przedstawienie kobiecie zarzutów kierowania pod adresem siostry gróźb karalnych oraz jej lekkiego zranienia.  10 czerwca br., prokurator wystąpił z wnioskiem do sądu o tymczasowy areszt a sąd przychylił się do tego. Teraz przynajmniej najbliższe trzy miesiące 33-latka spędzi za kratkami. Za groźby pozbawienia życia, w tym przy użyciu noża oraz spowodowanie licznych powierzchownych ran ciętych sprawczyni może grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.

KPP Wieliczka   
likwidacja szkod komunikacyjnych

mrowkaRenata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka