carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2016-03-09

Hołowczyc i Wisławski na 10. Memoriale w Wieliczce!


10. Memoriał j. Kuliga i M. Bublewicza odbędzie się w dniach 1–3 kwietnia 2016 roku. W piątek 1 kwietnia odbędzie się m.in. zapoznanie z trasą, otwarcie zawodów i konferencja prasowa.

fot. WieliczkaCity.pl

W sobotę czeka nas niespodzianka. W tym roku kibice również mogą liczyć na wieczorny wyścig w centrum Wieliczki, natomiast rano odbędzie się jeszcze dodatkowy wyścig na terenie Campus Misericordiae. Po trzech przejazdach tego nowego, odcinka specjalnego, zawodnicy udadzą się do parku serwisowego, aby po kilku godzinach, właśnie wieczorem, po raz kolejny zaprezentować się kibicom w ścisłym centrum Wieliczki. W niedzielę kolejny raz spotykamy się przed CER "Solne Miasto".

W tym roku również nie zabraknie gości specjalnych. Na jubileuszowym X Memoriale pojawią się wyjątkowi goście, Krzysztof Hołowczyc i Maciej Wisławski. Co więcej ta słynna załoga pojawi się na trasie podczas przejazdów pokazowych.

Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas mapami wszystkich trzech wyścigów. Można je znaleźć w tym miejscu.

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021