.
Opublikowano: 2015-09-30

I Urodziny klubu ONA Wieliczka


Pierwsze urodziny Klubu ONA Wieliczka odbędą się już 10 października o godzinie 16:00 w Kampusie Wielickim. Podobnie jak i rok temu tak i tym razem na przybyłych gości będzie czekało mnóstwo atrakcji.

 
Podczas tego eventu będziemy mieli okazję zobaczyć chociażby pokaz gorącej Samby czy występ finalisty VII edycji programu Mam Talent Łukasza Świrka (Człowieka Flagi). Odbędzie się również koncert Mateusza Ziółko - zwycięzcy programu Voice of Poland. To oczywiście nie wszystkie atrakcje jakie będą na nas czekały podczas pierwszych urodzin Klubu ONA Wieliczka. Dodatkowymi atrakcjami będą chociażby konkursy w których do wygrania będą m.in. zestawy kosmetyków czy galanteria skórzana.

I Urodziny Klubu Ona Wieliczka to impreza przeznaczona dla wszystkich. Nie trzeba być członkiem klubu, wstęp wolny.

Każdy kto chciałby się zaprezentować wśród przybyłych gości i wypromować swoją firmę podczas tego niezwykłego wydarzenia, ma okazję to zrobić, rezerwując dla siebie stoisko. Podczas eventu będą wykonywane również zdjęcia, które po publikacji w „lokalnym internecie” będą stanowiły dodatkową formę promocji. Jeśli jesteś zainteresowany/na rezerwacją stoiska skontaktuj się z organizatorkami tego wydarzenia pisząc na adres: klubonawieliczka@gmail.com lub dzwoniąc pod numer telefonu: 517 778 227. Dochód ze stoisk przeznaczony jest w całości na program artystyczny i inne koszty organizacji eventu.


35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022