.


Opublikowano: 2019-08-14

Idziemy do przedszkola, czyli o adaptacji przedszkolnej w praktyce - relacjaRozpoczęcie przygody z przedszkolem to wielkie wydarzenie, zarówno dla malucha jak i jego rodziców. Przygotowanie do tak ważnej chwili warto rozpocząć już wcześniej, dlatego rodziców przyszłych przedszkolaków wraz z ich pociechami zaprosiliśmy do Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce na spotkanie warsztatowe pod hasłem „Idziemy do przedszkola, czyli o adaptacji przedszkolnej w praktyce”.


W czasie gdy dorośli uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez pedagog Agatę Babicz, najmłodsi spędzili beztroski czas w kąciku zabaw i animacji. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji :-) Fot. CKiTWieliczka

CKiT Wieliczka   

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022