carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2012-03-27

II Dni Jana Pawła II w Wieliczce


Już jutro, 28 marca 2012 roku rozpoczynają się w Wieliczce kolejne, już II Dni Jana Pawła II. W zeszłym roku inicjatywa ta spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Wieliczki dlatego postanowiono, że będzie ona kontynuowana i wpisze się na stałe w kalendarz wielickich wydarzeń.

W tym roku II Dni Jana Pawła II tak jak i w roku ubiegłym organizowane się wspólnie z Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się” w Krakowie. Papieskie uroczystości w Wieliczce będą trwały od 28 marca do 1 kwietnia 2012 roku.

PROGRAM II Dni Jana Pawła II w Wieliczce:

28 marca, godz.17.00
Koncert "Dzieckiem Bożym jestem ja" w wykonaniu Przyjaciół św. Franciszka, Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne „Solne Miasto” w Wieliczce

30 marca, godz.19.00
Koncert Papieski w wykonaniu chórów i zespołów z Wieliczki pod dyrekcją Piotra Piwko /chór im. Jana Pawła, Camerata, Ziarenko, Yanabanda, schola dziecięca ze Strumian/ Kościół Parafialny w Strumianach

31 marca, godz.12.00
Msza Święta w intencji Mieszkańców Wieliczki w Centrum Jana Pawła II 'Nie lękajcie się". Pielgrzymka Mieszkańców Wieliczki do Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się"

1 kwietnia
Droga Krzyżowa ulicami Wieliczki

Zapraszamy również do obejrzenia naszej galerii zdjęć z ubiegłorocznych, pierwszych dni Jana Pawła II w Wieliczce.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021