hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2016-12-02

ILUSTROWANA MUZYKĄ HISTORIA ROCKA: Pink Floyd "The Wall"


Pink Floyd to angielski zespół rockowy, który powstał 50 lat temu i ma na swoim koncie sprzedane ponad 250 milionów płyt. A utwory takie jak „Wish You Were Here” czy "Comfortably Numb" na zawsze wpisały się do kanonu muzyki rockowej.

Na kolejnym spotkaniu z cyklu ILUSTROWANA MUZYKĄ HISTORIA ROCKA, wszyscy miłośnicy tego zespołu będą mieli okazję obejrzeć najdłuższy teledysk w dziejach Pink Floyd „The Wall” w reż. Alana Parkera. Film jest oparty na albumie o tej samej nazwie z 1979 roku. Serdecznie zapraszamy do Centrum Kultury i Turystyki już 9 grudnia o godz. 18:00. Wstęp wolny!

/Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce/

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka