carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-01-27

IMHR: BLACK SABBATH


Pierwsze w nowym roku spotkanie z cyklu Ilustrowana Muzyką Historia Rocka poświęcone zostało brytyjskiej heavy metalowej grupie Black Sabbath.

IMHR: BLACK SABBATH / fot. CKiT

Jak zawsze w pierwszej części spotkania red. Jerzy Skarżyński barwnie opowiedział o historii i muzyce zespołu. W drugiej części mogliśmy usłyszeć koncert Black Sabbath live 2013. Kolejne spotkanie z cyklu 7 lutego.


.......  Ilustrowana Muzyką Historia Rocka to cykl spotkań z redaktorem radia Kraków Jerzym Skarżyńskim, który opowiada historię wybranej grupy rockowej. Interesujące wykłady przyciągają coraz więcej chętnych. W piątkowe wieczory o godz. 18.00 można również usłyszeć lokalne zespoły rockowe, które uświetniają wykład.  

Z Historią w Kadrze: Żołnierze Wyklęci

 

IMHR: BLACK SABBATH - zobacz zdjęcia

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka