carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-01-27

IMHR: BLACK SABBATH


Pierwsze w nowym roku spotkanie z cyklu Ilustrowana Muzyką Historia Rocka poświęcone zostało brytyjskiej heavy metalowej grupie Black Sabbath.

IMHR: BLACK SABBATH / fot. CKiT

Jak zawsze w pierwszej części spotkania red. Jerzy Skarżyński barwnie opowiedział o historii i muzyce zespołu. W drugiej części mogliśmy usłyszeć koncert Black Sabbath live 2013. Kolejne spotkanie z cyklu 7 lutego.


.......  Ilustrowana Muzyką Historia Rocka to cykl spotkań z redaktorem radia Kraków Jerzym Skarżyńskim, który opowiada historię wybranej grupy rockowej. Interesujące wykłady przyciągają coraz więcej chętnych. W piątkowe wieczory o godz. 18.00 można również usłyszeć lokalne zespoły rockowe, które uświetniają wykład.  

Z Historią w Kadrze: Żołnierze Wyklęci

 

IMHR: BLACK SABBATH - zobacz zdjęcia

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022