carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-11-04

Inauguracja Klubu Otwartego w Wieliczce


26 października w Wieliczce na ul. Jedynaka 16 odbyła się wielka inauguracja Klubu Otwartego. Mieszkańcy Wieliczki i okolic gościli na magicznym koncercie Renaty Przemyk.

 
To było wyjątkowe wydarzenie, czuło się dobrą energię tego miejsca. Dużym wsparciem przy organizacji koncertu była Reakcja – Centrum Tańca i Ruchu, która „pod jednym dachem” z Klubem Otwartym tworzy nowe miejsce kulturalno-rozrywkowe na mapie Wieliczki. Wszystkich zaskoczyło powitanie obu właścicielek, które na scenę weszły ze swoimi małymi córeczkami zamotanymi w chusty. Na koniec usłyszeliśmy: „Dziś spełnia się moje marzenie o stworzeniu takiego miejsca jakim jest Klub Otwarty, a o takim koncercie jak dziś na otwarcie Klubu nigdy nawet nie śmiałam marzyć! Warto podążać za swoimi marzeniami i je realizować!” mówiła Ola Jaros-Roman właścicielka Klubu Otwartego.

Działania Klubu Otwartego kierowane są do małych i dużych. Można tu znaleźć ciekawe warsztaty dla dzieci i dorosłych, zrobić urodziny czy po prostu usiąść i zrelaksować się przy kawie. Planowane są już kolejne spotkania, koncerty i inne wydarzenia. Głównym celem Klubu Otwartego jest stworzenie miejsca gdzie będzie można realizować swoje marzenia i pasje. Więcej informacji na www.klubotwarty.com

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 – LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” dla operacji „Małe Projekty”. 
Inauguracja Klubu Otwartego w Wieliczce - zobacz zdjęcia

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022