.
Opublikowano: 2023-01-26

Jak zaoszczędzić na ubezpieczeniu samochodu?Każdy, kto porusza się czasami samochodem, wie, jak ważną sprawą jest ubezpieczenie auta. Ubezpieczenie OC, czyli ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest obowiązkowe i bez niego nie wolno się poruszać po naszych drogach. Warto tutaj podkreślić, że OC to ubezpieczenie samochodu albo innego pojazdu, przypisane tylko i wyłącznie do niego. Przy ubezpieczeniu OC warto jednak przeprowadzić dogłębną analizę jego kosztów i wybrać takiego ubezpieczyciela, który dokona korzystnego dla nas ubezpieczenia samochodu. By dobrze dobrać ubezpieczenie samochodu OC a także i AC, trzeba więc poświęcić nieco czasu. To z pewnością nam się opłaci.


Ubezpieczenie samochodu - tańsze ubezpieczenie OC i AC na wyciągnięcie ręki

Jeśli więc chcemy postawić na sprawdzone OC albo sięgnąć po niedrogie ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, itp., to koniecznie powinniśmy tutaj skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań, dzięki którym znajdziemy takie polisy. Dla właścicielki jak i właściciela pojazdu ubezpieczenie OC samochodu to spory wydatek. Warto więc poszukać podpowiedzi w sieci, by klikając w przyszłości polecenie "kup ubezpieczenie OC online", zrobić to jak najtaniej. Z pomocą przyjdzie nam tutaj z pewnością specjalistyczna porównywarka ubezpieczeń wowpolisa.pl. Solidna porównywarka ubezpieczeń dostępna poprzez Internet pozwoli nam znaleźć, np. najtańsze ubezpieczenie opon, czy też porównać, ile kosztuje ubezpieczenie samochodu OC, AC Assistance, NNW, itp. W wyżej wymienionym portalu znajdziemy także fachowe artykuły, omawiające takie zagadnienia, jak tańsze OC, np.: https://www.wowpolisa.pl/p/tanie-ubezpieczenie-oc-poznaj-6-najlepszych-sposobow/19.html. Wbrew pozorom oszczędności przy zakupie OC mogą mieć całkiem zaskakujący wymiar i można tutaj spokojnie zyskać czasem nawet kilkaset złotych.


Obowiązkowe ubezpieczenie samochodu - dla posiadaczek i posiadaczy pojazdów mechanicznych liczy się każda złotówka

Pokrycie kosztów naprawy samochodu, czy też inne wydatki tego typu mogą być naprawdę wysokie. Przed zawarciem umowy ubezpieczenia OC, warto się zastanowić, czy nie wykupić także AC u danego ubezpieczyciela. Takie łączne ubezpieczenie pojazdu oraz wykupienie AC, będzie się z pewnością wiązać z dużymi oszczędnościami. Ciekawą opcją, która może obniżyć koszty związane z obowiązkową polisą OC, może być wpisanie na współwłaściciela samochodu osoby posiadającej duże zniżki w OC. Młode osoby z zasady płacą większe stawki tego typu ubezpieczeń, a więc taki zabieg na pewno wpłynie na zmniejszenie tej opłaty. Innym rozwiązaniem, na które warto zwrócić uwagę, jest zakup innych ubezpieczeń danego towarzystwa ubezpieczeniowego. Sięgnięcie po dodatkowe ubezpieczenie szyb w mieszkaniu albo kupno polisy NNW dla całej rodziny może nam w tym wydatnie pomóc. Jeśli nabywamy używany samochód, to z zasady jest także do niego przypisana polisa OC. Tutaj też warto sprawdzić, czy kalkulator OC nie daje nam opcji, by zainwestować w tańsze ubezpieczenie komunikacyjne. Jak więc widzimy możemy sięgnąć po kilka możliwości, takich jak np. łączna inwestycja w ubezpieczenie AC i OC, by obiżyć koszta zakupu polisy OC. Im więcej będziemy wiedzieć na ten temat, tym lepszego wyboru dokonamy - co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Dostępna online oraz wciąż uzupełniana o nowe opcje, wyszukiwarka ubezpieczeń, o której wspominaliśmy wyżej, na pewno wpłynie na to, że suma ubezpieczenia OC stanie się dla nas bardziej przyjazna, a my zaoszczędzimy na tym procesie kilkadziesiąt, jeśli nie kilkaset złotych.

artykuł sponsorowany35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022